← Zpět na hlavní stránku

Fyzioterapie

Fyzioterapie je vyšetření a ošetření fyzioterapeutem – vysokoškolským specialistou na pohybový aparát. Terapie uleví od potíží a pomáhá předcházet jejich opakování. V rámci fyzioterapie je možno se věnovat pohybovému aparátu i terapii vnitřních nemocí – orgánové rehabilitaci. Je také možné provést tejpování či vytvořit individuální termoplastické stélky (vložky) do obuvi. Fyzioterapii je možné provádět i v domácím prostředí nebo na jiném místě určeném klientem.

Více ZDE


vchod vchod

Viscerální terapie

Viscerální terapie je přímé ošetření vnitřních orgánů pomocí jemných hlubokých hmatů, zejména v oblasti břicha. Odstraňuje zvýšené napětí orgánového vaziva, zlepšuje jejich prokrvení a funkci. Provádí jí lékař nebo fyzioterapeut. Terapie uleví od potíží a pomáhá předcházet jejich opakování.

Více ZDE


vchod
vchod

Terapie pánve

U všech gynekologických potíží a poruch pánevního dna, zejména:

  • porodní poranění jakéhokoliv stáří
  • pooperační rány a jizvy
  • sestup pánevních orgánů
  • potíže s udržením moči, stolice a plynů
  • bolestivý pohlavní styk

Více ZDE


Komplexní psychosomatická terapie

Komplexní rozbor potíží a jejich terapie na úrovni pohybového aparátu, vnitřních orgánů, psychiky a životních návyků. Terapie pomáhá řešit složité potíže, kde dosavadní léčba selhává. Při terapii se využívají prvky z fyzioterapie, psychoterapie, mění se stravovací a životní návyky. Terapie vyžaduje aktivní přístup ze strany klienta a otevřenost ke změnám.

Více ZDE

vchod